Kevadine Tallinn Fashion Week üllatab uue toimumiskohaga

Pressiteade 14.03.2024

Eesti moe kõige olulisem sündmus Tallinn Fashion Week tuleb taas uude aastasse värsket loomingut esitlema, leides sel kevadel aset 18. ja 19. aprillil. Piletid moenädalale tulevad Fienta keskkonnas müüki kuu varem, 18. märtsil.

Moenädal toob kevadele kohaselt kahe päeva vältel lavale värsked hooaja moesuunad ning ajatud disainrõivad tunnustatud moeloojatelt ja armastatud kodumaistelt brändidelt.

Sellel aastal üllatab Tallinn Fashion Week kõiki moefänne uudse toimumiskohaga, milleks on pika ajalooga Kalev Spa hotell & veekeskus. Juba 1960ndatel laulis legendaarne Vello Orumets Kalevi Ujula ees paljude eestlaste südamesse pugenud laulu “Kui kõnnib mannekeen…”. Kõndigu ta siis juba keset vett!

Tallinn Fashion Weeki peakorraldaja Anu Kikas sõnab, et alates 2007. aastast, kui moenädalaga sai alustatud, on toimunud see ka väga erilistes kohtades. “Alustades Sõpruse kinost, kus kogu meie backstage oli kahe korruse treppide peal, aga oleme üritanud mahtuda ka Telliskivi erinevatesse hoonetesse, toimunud Balti Jaama tunnelis ning Lutheri kvartali parklas. Me oleme olnud ekstreemsed ka varem, aga lava vee peal on isegi meie tiimi jaoks väljakutse,” lisab Kikas.

Kevadise Tallinn Fashion Weeki toimumiskoha Kalev Spa veekeskuse eelkäijaks oli 1960. aastatel ehitatud Kalevi Ujula. Oma aja ühe silmapaistvaima, 50-meetrise basseiniga ujulakompleksi projekteeris toonane tipparhitekt Uno Tölpus 1950. aastatel. Ujula valmis lõplikult 1965. aastal ning kohe pärast avamist sai Kalevi Ujula hinnatud paigaks, kus peeti mitmeid olulisi rahvusvahelisi ujumisvõistlusi. 2005. aastal alustati ujula ümberehitustöödega moodsaks puhke- ja vabaajakeskuseks ning värske ilmega veekeskus avati 2006. aasta alguses.

Tallinn Fashion Weeki esitleb Freixenet, toimumisele aitavad kaasa Absolut,FazerLavazza ja RGB Baltic. Tallinn Fashion Weeki meediapartner on Postimees Naine.

Tallinn Fashion Weeki programm:

Neljapäev, 18. aprill

17.30 Riina Põldroos, Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo

19.00 Mammu Couture

20.30 Anastassija Balak, Kriss Soonik

Reede, 19. aprill

17.30 Jo Nurm, NADAxLUKS

19.00 Siret Design, Kristina Viirpalu Couture

20.30 Amanjeda by Katrin Kuldma

TFW kevad 2024 visuaalid leitavad SIIN.

Jälgi meid:
Facebook
Instagram @tallinnfashionweek

Lisainfo:
tfw.ee
press@tfw.ee

Meisi Volt, TFW kommunikatsioonijuht
meisi.volt@gmail.com

Anu Kikas, TFW peakorraldaja
anu@lfashion.ee